HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sürekli Gelişen Ürün Yelpazesi

Everex A.Ş, Effon Türkiye tek yetkili Türkiye distribütörü olup, ürün yelpazesi endüstriyel telefonlar, tabletler ve robotlardan hali hazırda giyilebilir barkod okuyucu cihazlarıyla sürekli gelişerek güncellenmektedir.

Söz konusu giyilebilir barkod okuyucu cihazları perakende mağazalarında, depolarda, otellerde ve büyük ölçekli entegrasyon projelerinde başarıyla uygulanmıştır. Giyilebilir cihazlar ve gömülü ekipmanlar, lojistik, sağlık hizmetleri, üretim, self servis kiosklar, biyolojik araştırma ekipmanları ve diğer sektörlerdeki müşteriler için tam olarak ihtiyaç duyulan donanım çözümlerini sağlar. 

Sonuçlar bizi daha iyi tanımıza yardımcı olacak.

Müşterilerimiz

0

Ödüller

0

Deneyim

0

NE YAPIYORUZ?

Profesyonel kadrosu ile kurumsal müşterilerine çözüm mühendisliği, teknoloji danışmanlığı, yazılım uygulama geliştirme ve özellikle giyilebilir barkod okuyucular üzerinde donamım tedariği sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

İş hayatının mobil ihtiyaçlarına yönelik yazılım ve donanım çözümleri üretmek, müşterilerine değer katan hizmetler sunmak,yenilik ve gelişme ilkesini benimsemiş çok daha güçlü bir teknoloji şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Güçlü, dinamik ve rekabetçi yapısı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, gelişen teknolojileri yakından takip ederek müşterilere hayatlarını kolaylaştıran ve verimliliği artıran yenilikçi teknolojik çözümler sunmaktır.