UYGULAMALAR

HASTANE UYGULAMALARI

MS4100 Kioks Tarayıcı

2d sabit montajlı barkod tarayıcı MS4100, son zamanlarda birçok tıbbi tesis ve hastanede kullanılmaktadır. Self servis kioskların aşağıdaki gibi birçok avantajı vardır:

Daha Hızlı check-in zamanı: MS4100 kiosk tarayıcısı en iyi tarama motorunu kullanır, birkez self servis terminale yerleştirdiğinizde, daha hızlı check-in sürelerineolanak tanır. Kiosk terminaline kayıt olmak, özellikle ciddi şekildeyaralanmayan hastalar için, özellikle de bilgilerini doktor veri tabanına kaydedenler için basit ve hızlı bir süreçtir.

Hasta bekleme süresini azaltın : Bu otomatik taramalı barkod tarayıcı, tıp endüstrisi için PDF417 / QR / Datamatrix barkodları gibi çeşitli barkod türlerini destekler, datamatrix barkodu kan alma tüpü ve tıp için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, bu otomatik barkod tarayıcıyı terminale yerleştirmek, hastalar için bekleme süresini büyük ölçüde azaltma avantajınısağlayacaktır. Hastaların el ile evrak doldurmasına gerek yoktur. Dijitalprogramlar, bilgileri doldurmayı kolaylaştırır ve yönetim ekiplerinin hastaları kısa sürede doğru sağlık departmanıyla eşleştirmesine olanak tanır.
Para Tasarrufu Sağlar: Bu QR kod tarayıcının bir başka büyük yararı da hastaneler veya tıbbi tesisler için çok fazla maliyet tasarrufu sağlayabilmeleridir. Daha az kağıt israfı ve doğru hasta bilgilerini bulmak için belgeleri aramak için harcanan süre azalır.
Hemşire refahı: Bu 2d otomatik barkod okuyucu MS4100 ile hemşirelerin idari belgeleri incelemek için daha az zaman harcamasına izin verecek, ancakhastalara bakmak için daha fazla zaman harcanacak, hemşirelerin çalışma verimliliğini artıracak ve çalışmalarını daha insancıl bir hizmet haline getirecek.
Ödeme seçeneklerini kolaylaştırın: Ayrıca kiosk tarayıcı ile wechat, alipay veya diğer ödeme yöntemleriyle ödeme qr kodunu tarayarak ödeme yapabiliriz. Hastaların nakit sıkıntısı sorunu yaşamasına gerek kalmaz, böylesi uygun çözüm hastaların haklarını artıracaktır. tıbbi hizmet için memnuniyet. Bu, insanlar için çok büyük bir servet olacak.
sonraki

DEPO YÖNETİM SİSTEMİ

EW02 Smartwatch Scanner

Pek çok depoda, geleneksel yükleme veya boşaltma paketleri, bir kişinin paket verilerini kaydetmek için yazı yazması, diğer kişilerin işleri halletmesi gibi hala işgücü kaynağına dayanmaktadır, bu çalışma yöntemi lojistik endüstrisinin hızlı gelişimi için çok yavaştır ve potansiyel yüksek işgücü maliyeti getirir.
IoT4.0 Depo Siparişi Toplama Sürecini iyileştirmenize yardımcı olacak endüstriyel akıllı saat tarayıcısı. Eller serbest kablosuz barkod tarayıcılarla endüstriyel tarama işlemlerinizi daha hızlı ve daha doğru hale getirin. Bu, endüstriyel ortamlarda giyilebilir tarayıcılara yönelik artan talebi karşılar Effon, üretim ve lojistik personelinin daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay çalışmasını sağlayan akıllı bir eldiven tarayıcı getiriyor. Proses adımları eller serbest olarak belgelenebilir ve akıllı eldiven, kullanıcısına anında geri bildirimde bulunur
sonraki

PERAKENDE

Endüstriyel Ring Scanner

Parekende sektöründe artık hem zamandan hem paranızdan tasarruf edeceksiniz.
TS02 adlı bir tür Küçük Halkalı Bluetooth Barkod Tarayıcı, IP54 sınıfını karşılar, 1 mm silikon kapak, bu taşınabilir halka tarayıcının en az 200 kez 1,2 m düşme testine dayanmasını sağlar.
Çalışma süresini en az 2 vardiyayı destekleyecek şekilde uzatmak için, dinlendiğinizde cihazı şarj edebilen standart bir şarj cihazı vardır. Ek olarak, birçok süpermarkette, kullanıcının mal barkodlarını taraması gerektiğinde barkod tarayıcıyı PC’ye bağlaması gerekir, böylece şarj cihazı bluetooth adaptör işlevi ile özelleştirilebilir, bağlantı için sadece bluetooth şarj cihazının MAC adresini taramanız gerekir.
sonraki

FABRİKA LOJİSTİK UYGULAMALARI

Kablosuz Eldiven Barkod Okuyucu

Geleneksel fabrika lojistiği departmanında taşınması gereken üç parça barkod tarayıcı ile taranır ve bu özel tarayıcının kullanılması bu ek ekipmanlardan tasarruf sağlar.
Hantal makineyi alıp yere bırakmak yerine, eldivenli işçilerin gömülü barkod tarayıcıyı tetiklemek için birbirlerinin başparmağına ve işaret parmağına dokunması yeterlidir ve ayrıca işçilerin parçaları taramak için ileri geri yürümek zorunda oldukları mesafeyi de azaltır.
Eldiven tarayıcıları değiştirilebilir 550 Ma pillerle donatılmıştır ve tek pil ömrü tek vardiyalı çalışanların çalışma saatlerini karşılamak için yeterlidir. Bu tür eldivenler, çeşitli ülkelerde çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.